Witamy w AdvaFin -
doradztwo podatkowe,
usługi księgowe


 
 

AdvaFin


Mamy 20 lat doświadczenia w zakresie usług doradztwa podatkowego i usług księgowych. Specjalizujemy się w podatkach pośrednich, bezpośrednich, lokalnych oraz postępowaniach podatkowych oraz sądowych. Kancelaria podatkowa AdvaFin to doświadczeni doradcy, najwyższa jakość obsługi oraz wysoka etyka zawodowa.

Dopasowujemy formę współpracy do wymagań i oczekiwań naszych klientów. Do każdego zagadnienia podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Zapewniamy jednoznaczną i jasną rekomendację, umożliwiającą podjęcie najkorzystniejszych decyzji. Opracowujemy dla naszych klientów wytyczne, instrukcje oraz procedury zapewniające bezpieczeństwo podatkowe.

Ponadto prowadzimy szkolenia w zakresie prawa podatkowego, nowelizacji przepisów oraz obowiązującego orzecznictwa. Program szkoleń dopasowujemy do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystujemy również uczestnicząc w opiniowaniu projektów aktów prawnych, które poddawane są konsultacjom społecznym.


Dominika Kamińska


Prawnik, licencjonowany doradca podatkowy (nr ewid. 12239), księgowa. Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Gdańskiego. Od ponad 20 lat zajmuje się zagadnieniami związanymi z prawem podatkowym. Prawo to jej pasja.

Chętnie dzieli się swoją wiedzą, doświadczeniem i z entuzjazmem podejmuje wyzwania związane z trudnymi tematami podatkowymi. Sprawy niebędące przedmiotem wcześniejszych rozstrzygnięć lub zmierzające do uzyskania rozstrzygnięć satysfakcjonujących klienta to źródło motywacji i bodziec do działania.

Uczestniczyła w posiedzeniu sejmowej Komisji Finansów Publicznych, w ramach którego rozpatrzono poprawki zgłoszone w trakcie prac w komisji do rządowego projektu ustawy o zmianie ustawy o podatku akcyzowym oraz innych ustaw.